v konkurs wiedzy plakat

Aeroklub Kielecki ma przyjemność zaprosić do udziału w V edycji Świętokrzyskiego Konkursu Wiedzy o Lotnictwie. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych Województwa Świętokrzyskiego w wieku 14 - 19 lat. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny, a dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody – wśród nich loty zapoznawcze szybowcem oraz zniżki na praktyczne szkolenie szybowcowe w Aeroklubie Kieleckim.
Uczestnicy drugiego etapu konkursu wezmą udział w wykładzie o tematyce lotniczej, zapoznają się ze sprzętem lotniczym Aeroklubu Kieleckiego oraz zwiedzą lotnisko w Masłowie.

Regulamin w skrócie:

• Konkurs jest darmowy.
  • Konkurs skierowany jest do uczniów w wieku 14 – 20 lat z województwa świętokrzyskiego.
  • Do drugiego etapu kwalifikuje się 20 osób z najlepszymi wynikami.
  • Czas na rozwiązanie testu jest nieograniczony.
  • Praca powinna być samodzielna, jednak możesz korzystać z materiałów pomocniczych: literatury oraz Internetu.
  • Masz tylko jedno podejście do testu.
  • Wymagane jest udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania.
  • O przejściu do II Etapu poinformujemy Cię pocztą elektroniczną.

Pełna treść regulaminu konkursu dostępna jest tutaj.

Formularz konkursowy znajduje się pod adresem https://forms.gle/vwbX7XwbsSFtvK3B8