AEROKLUB KIELECKI
  • SZKOLIMY CAŁY ROK
  • PROWADZIMY CIĄGŁY NABÓR NA SZKOLENIA

Wesprzyj działalność szkoleniową i lotniczą

Przekazując 1,5% podatku wspierasz cele statutowe Aeroklubu Kieleckiego

Nasz statut stanowi fundament naszej działalności. Polskie lotnictwo sportowe, skupione w Aeroklubie Kieleckim, cieszy się trwałym uznaniem zarówno w kraju, jak i na arenie międzynarodowej, dzięki zaangażowaniu społeczności lotniczej.

Aeroklub to nie tylko organizacja społeczna, lecz również spadkobierca pięknych tradycji wielu lotniczych pokoleń. Naszym celem jest nie tylko zachowanie dziedzictwa, ale także wzbogacanie go o nowe wartości, które przyczyniają się do rozwoju lotnictwa w Polsce.

Będziemy wdzięczni jeśli zdecydują się Państwo na przekazanie 1,5% podatku na rzecz Aeroklubu Kieleckiego. Wasze wsparcie jest kluczowe dla kontynuacji naszej misji i rozwoju lotnictwa sportowego w Polsce.

1,5% krok po kroku:

1. W odpowiedniej rubryce formularza podatkowego podaj numer KRS Aeroklubu Polskiego: 0000122672 (Numery właściwych rubryk mogą różnić się, w zależności od rodzaju formularza jaki wypełniasz).
  2. W komórce „Wnioskowana kwota”, wpisz według podanych w formularzu wskazówek obliczone 1,5% ze swojego podatku.
  3. W rubryce cel szczegółowy, podaj - AEROKLUB KIELECKI

Dziękujemy za Państwa życzliwość i wsparcie!

Stowarzyszenie Aeroklub Kielecki
ul. Jana Pawła II 9