1.02.17 Zapraszamy na szkolenia samolotowe i szybowcowe !

Organizacja Szkolenia Lotniczego Aeroklubu Kieleckiego(ATO) prowadzi ciagły nabór kandydatów do uzyskania licencji pilota szybowcowego SPL,pilota samolotowego turystycznego PPL(A) oraz pilota samolotowego rekreacyjnego LAPL(A).

Wszelkich informacji na temat szkolenia można uzyskać pod numerem telefonu: 41 311 07 06, mailowo: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript., lub osobiście w siedzibie Aeroklubu.

AKI szybowce              Johny

Szkolenie podstawowe szybowcowe - teoria obejmuje 60 godzin zajęć stacjonarnych lub w systemie distance learning. Szkolenie praktyczne stacjonarne na szybowcach Bocian i Puchacz prowadzone jest z wykorzystaniem wyciągarki i trwa około 2-3 tygodnie.

AKi- Sierki                 Sierra cocpit

Szkolenie samolotowe
- teoria obejmuje 100 godzin zajęć w systemie distance learning.. Szkolenie praktyczne do licencji PPL(A) - minimum 45 godzin lotu, do licencji LAPL(A) - minimum 30 godzin lotu prowadzone jest na samolotach Tecnam P2002 JF Sierra, wyposażonych w awionikę firmy Garmin (glass cocpit) lub Cessna 152.

Rozpoczęcie szkolenia praktycznego jest możliwe od razu po zakończeniu szkolenia teoretycznego, a dokładny termin jest zawsze ustalany indywidualnie z każdym kandydatem. Szkolenie w zależności od ilości wolnego czasu posiadanego przez kursanta może trwać od 1 do 3 miesięcy.

Szczegółowe informacje o szkoleniach:

telefon: +41 3110706, +48 786 928 958 e-mail: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.