IV Samolotowy Rajd Aeroklubu Kieleckiego

Serdecznie zapraszamy wszystkich pilotów Aeroklubu Kieleckiego do wzięcia udziału w IV rajdzie samolotowym. Odbędzie się on w dniach 14-16 sierpnia (21-23 sierpień – termin rezerwowy). Planujemy odwiedzić rejon polskich i czeskich Sudetów. W trakcie naszego lotu zagościmy na znanym i lubianym przez wszystkich lotnisku w Częstochowie, ale i odwiedzimy zupełnie nowe dla wielu miejsca takie jak Wrocław, Jelenia Góra czy czeski Broumov (prosimy o zgłaszanie się również pilotów bezzdanego angielskiego).

Spotkanie organizacyjne dotyczące rajdu odbędzie się 01 sierpnia w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego.

Poniżej szczegółowe informacje oraz plan rajdu:

Koszty w skład których wchodzi zakwaterowanie, zwiedzanie oraz upominki wynoszą od 300 – 400 zł w zależności od preferowanego standardu noclegu. Ostateczna cena noclegu zostanie podana po wstępnym zgłoszeniu się uczestników.

Zgłoszenia przyjmujemy do 01 sierpnia!

Prosimy o zgłaszanie się na adres: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. lub w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego.

Wpisowe wynoszące 100 zł/os. prosimy wpłacać na konto aeroklubu (tytułem: IV
Rajd Samolotowy Wpisowe – Imię Nazwisko) lub bezpośrednio u dyrektora AKi.

Plan rajdu:

Piątek 14.08