Aeroklub Kielecki ATO nr 76 

 • Opublikowano: poniedziałek, 16 marzec 2020 09:52

Uprzejmie informujemy, iż Zarząd Aeroklubu Kieleckiego w dniu 14 czerwca 2020 roku zdecydował o przełożeniu

terminu Sprawozdawczego Walnego Zgromadzenia Członków Aeroklubu Kieleckiego

na dzień 26 lipca 2020 r.

Uchwałę podjęto w związku z ogłoszeniem Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dn. 13.03.2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej

stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. z 2020 r. poz. 433) oraz z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zmiana terminu Sprawozdawczego Walnego Zgromadzenia

Członków Aeroklubu Kieleckiego 2020

Na podstawie § 12. ust. 3 i 3a  Statutu Aeroklubu Kieleckiego Zarząd Aeroklubu Kieleckiego podejmuje decyzję o przełożeniu terminu

Sprawozdawczego Walnego Zgromadzenia Członków Aeroklubu Kieleckiego z dnia 21 czerwca 2020 roku na dzień 26 lipca 2020 roku.

Do udziału w Sprawozdawczym Walnym Zgromadzeniu Członków Aeroklubu Kieleckiego zgodnie z §12 ust. 7 uprawnieni

są członkowie zwyczajni, honorowi będący osobami fizycznymi.

Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Aeroklubu Kieleckiego odbędzie się w dniu 26 lipca 2020 roku

w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego w Masłowie Pierwszym przy ul. Jana Pawła II 9

            I termin rozpocznie się o godz. 10:00

            II termin rozpocznie się o godz. 10:15

Porządek obrad:

Czytaj więcej: Zmiana terminu Sprawozdawczego Walnego Zgromadzenia Członków Aeroklubu Kieleckiego
 • Opublikowano: piątek, 13 marzec 2020 15:16

 Mając na uwadze zdrowie instruktorów oraz pilotów-uczniów Aeroklubu Kieleckiego podjęliśmy decyzję o ograniczeniu lotów szkolnych do 19 kwietnia 2020 roku.

Za wynikłe utrudnienia przepraszamy.

Prosimy także o ograniczenie spotkań w siedzibie Aeroklubu a uczniów i studentów o pozostanie w domach.

Dyrektor Aeroklubu Kieleckiego

Wojciech Niedbała

 • Opublikowano: środa, 11 marzec 2020 13:45

Odwołanie Konferencji Bezpieczeństwa Lotów 2020

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Kraju decyzją Kierownika Odpowiedzialnego oraz Szefa Szkolenia HT odwołujemy konferencję Bezpieczeństwa Lotów AKi, która była zaplanowana na dzień 14.03.2020 godzina 10:00.

Za utrudnienia przepraszamy, nowy termin spotkania Konferencji Bezpieczeństwa Lotów AKi zostanie ustalony i podany do wiadomości wkrótce.

Z lotniczym pozdrowieniem.

Wojciech Niedbała

 • Opublikowano: wtorek, 10 marzec 2020 22:12

v konkurs wiedzy plakat

Mamy przyjemność poinformować, że do II etapu V edycji Świętokrzyskiego Konkursu Wiedzy o Lotnictwie przeszły następujące osoby:

sz************Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Julia S.
do*****Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dominik K.
ka*******Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Kacper L.
ja******Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jakub G.
do**********Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Dominika P.
wj******Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Wojciech J.
ne********Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Nelly B.
wa***Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jakub J.
jo*********Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Joanna S.
da************Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Damian M.
ja*********Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jan M.
na*********Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Natalia P.
ba***********Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Bartłomiej M.
fm***Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Maja F.
pa*******Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Patryk K.
ja************Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Jakub P.
th*************Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Władysław K.
ka********Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Karolina B.
as********Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Joanna H.
sa******Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. Sandra Z.

Gratulujemy! Finaliści proszeni są o sprawdzenie swoich skrzynek mailowych (również folder "Spam"!), gdyż na podane adresy przesłane zostały szczegóły dotyczące rozegrania II etapu

 • Opublikowano: wtorek, 25 luty 2020 21:25

v konkurs wiedzy plakat

Aeroklub Kielecki ma przyjemność zaprosić do udziału w V edycji Świętokrzyskiego Konkursu Wiedzy o Lotnictwie. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych Województwa Świętokrzyskiego w wieku 14 - 19 lat. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny, a dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody – wśród nich loty zapoznawcze szybowcem oraz zniżki na praktyczne szkolenie szybowcowe w Aeroklubie Kieleckim.
Uczestnicy drugiego etapu konkursu wezmą udział w wykładzie o tematyce lotniczej, zapoznają się ze sprzętem lotniczym Aeroklubu Kieleckiego oraz zwiedzą lotnisko w Masłowie.

Regulamin w skrócie:

 • Konkurs jest darmowy.
 • Konkurs skierowany jest do uczniów w wieku 14 – 20 lat z województwa świętokrzyskiego.
 • Do drugiego etapu kwalifikuje się 20 osób z najlepszymi wynikami.
 • Czas na rozwiązanie testu jest nieograniczony.
 • Praca powinna być samodzielna, jednak możesz korzystać z materiałów pomocniczych: literatury oraz Internetu.
 • Masz tylko jedno podejście do testu.
 • Wymagane jest udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania.
 • O przejściu do II Etapu poinformujemy Cię pocztą elektroniczną.

Pełna treść regulaminu konkursu dostępna jest tutaj.

Formularz konkursowy znajduje się pod adresem https://forms.gle/vwbX7XwbsSFtvK3B8

Kontakt

Aeroklub Kielecki
Jana Pawła II 9
26-001 Masłów

Tel: 41 311 07 06
Email: Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.
NIP: 6570463668

nr konta bankowego:   23 1050 1416 1000 0022 8316 4537

 

TK logo 2016 01logomaslowaki.jpg

 aki