Aeroklub Kielecki ATO nr 76

• Opublikowano: poniedziałek, 16 marzec 2020 09:52

Uprzejmie informujemy, iż Zarząd Aeroklubu Kieleckiego uchwałą nr 06/2020 w dniu 15 marca 2020 roku zdecydował o przełożeniu terminu Sprawozdawczego Walnego Zgromadzenia Członków Aeroklubu Kieleckiego z dnia 22 marca 2020 r. na dzień 19 kwietnia 2020 r.

Uchwałę podjęto w związku z ogłoszeniem Rozporządzenia Ministra Zdrowia z dn. 13.03.2020 r. w sprawie ogłoszenia na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu zagrożenia epidemicznego (Dz. U. z 2020 r. poz. 433) oraz z zaleceniami Głównego Inspektora Sanitarnego.

Zmiana terminu Sprawozdawczego Walnego Zgromadzenia Członków Aeroklubu Kieleckiego 2020

Na podstawie § 12. ust. 3 i 3a  Statutu Aeroklubu Kieleckiego Zarząd Aeroklubu Kieleckiego  podejmuje decyzję o przełożeniu terminu Sprawozdawczego Walnego Zgromadzenia Członków Aeroklubu Kieleckiego z dnia 22 marca 2020r. na dzień 19 kwietnia 2020r.

Do udziału w Sprawozdawczym Walnym Zgromadzeniu Członków Aeroklubu Kieleckiego zgodnie z §12 ust. 7 uprawnieni są członkowie zwyczajni, honorowi będący osobami fizycznymi.

Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Aeroklubu Kieleckiego odbędzie się w dniu 19 Kwietnia 2020 roku w siedzibie Aeroklubu Kieleckiego w Masłowie Pierwszym przy ul. Jana Pawła II 9

I termin rozpocznie się o godz. 10:00

II termin rozpocznie się o godz. 10:15

Porządek obrad:

Czytaj więcej: Zmiana terminu Sprawozdawczego Walnego Zgromadzenia Członków Aeroklubu Kieleckiego
  • Opublikowano: piątek, 13 marzec 2020 15:16

Mając na uwadze zdrowie instruktorów oraz pilotów-uczniów Aeroklubu Kieleckiego podjęliśmy decyzję o ograniczeniu lotów szkolnych do 25 marca 2020 roku.

Za wynikłe utrudnienia przepraszamy.

Prosimy także o ograniczenie spotkań w siedzibie Aeroklubu a uczniów i studentów o pozostanie w domach.

Dyrektor Aeroklubu Kieleckiego

Wojciech Niedbała

• Opublikowano: środa, 11 marzec 2020 13:45

Odwołanie Konferencji Bezpieczeństwa Lotów 2020

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Kraju decyzją Kierownika Odpowiedzialnego oraz Szefa Szkolenia HT odwołujemy konferencję Bezpieczeństwa Lotów AKi, która była zaplanowana na dzień 14.03.2020 godzina 10:00.

Za utrudnienia przepraszamy, nowy termin spotkania Konferencji Bezpieczeństwa Lotów AKi zostanie ustalony i podany do wiadomości wkrótce.

Z lotniczym pozdrowieniem.

Wojciech Niedbała

• Opublikowano: wtorek, 10 marzec 2020 22:12

v konkurs wiedzy plakat

Mamy przyjemność poinformować, że do II etapu V edycji Świętokrzyskiego Konkursu Wiedzy o Lotnictwie przeszły następujące osoby:

Gratulujemy! Finaliści proszeni są o sprawdzenie swoich skrzynek mailowych (również folder "Spam"!), gdyż na podane adresy przesłane zostały szczegóły dotyczące rozegrania II etapu

• Opublikowano: wtorek, 25 luty 2020 21:25

v konkurs wiedzy plakat

Aeroklub Kielecki ma przyjemność zaprosić do udziału w V edycji Świętokrzyskiego Konkursu Wiedzy o Lotnictwie. Konkurs skierowany jest do uczniów szkół ponadpodstawowych Województwa Świętokrzyskiego w wieku 14 - 19 lat. Udział w konkursie jest całkowicie bezpłatny, a dla uczestników przewidziano atrakcyjne nagrody – wśród nich loty zapoznawcze szybowcem oraz zniżki na praktyczne szkolenie szybowcowe w Aeroklubie Kieleckim.
Uczestnicy drugiego etapu konkursu wezmą udział w wykładzie o tematyce lotniczej, zapoznają się ze sprzętem lotniczym Aeroklubu Kieleckiego oraz zwiedzą lotnisko w Masłowie.

Regulamin w skrócie:

• Konkurs jest darmowy.
  • Konkurs skierowany jest do uczniów w wieku 14 – 20 lat z województwa świętokrzyskiego.
  • Do drugiego etapu kwalifikuje się 20 osób z najlepszymi wynikami.
  • Czas na rozwiązanie testu jest nieograniczony.
  • Praca powinna być samodzielna, jednak możesz korzystać z materiałów pomocniczych: literatury oraz Internetu.
  • Masz tylko jedno podejście do testu.
  • Wymagane jest udzielenie odpowiedzi na wszystkie pytania.
  • O przejściu do II Etapu poinformujemy Cię pocztą elektroniczną.

Pełna treść regulaminu konkursu dostępna jest tutaj.

Formularz konkursowy znajduje się pod adresem https://forms.gle/vwbX7XwbsSFtvK3B8

Aeroklub Kielecki
Jana Pawła II 9