Aeroklub Kielecki ATO nr 76

• Opublikowano: poniedziałek, 30 listopad 2020 11:34

Powiadomienie

Uprzejmie informujemy o konieczności bieżącego regulowania opłat członkowskich.

Weryfikacja opłat nastąpi w dniu 20.12.2020

Zarząd Aeroklubu Kieleckiego.

• Opublikowano: poniedziałek, 16 marzec 2020 09:52

Uprzejmie informujemy, iż Zarząd Aeroklubu Kieleckiego w dniu 26 sierpnia 2020 roku zdecydował o przełożeniu

terminu Sprawozdawczego Walnego Zgromadzenia Członków Aeroklubu Kieleckiego

Zmiana terminu Sprawozdawczego Walnego Zgromadzenia

Członków Aeroklubu Kieleckiego 2020

Na podstawie § 12.  ust. 3 i 3a  Statutu Aeroklubu Kieleckiego Zarząd Aeroklubu Kieleckiego  oraz w związku z ogłoszeniem na obszarze Rzeczypospolitej Polskiej stanu epidemii z zakażeniami wirusem SARS-CoV-2 (Rozporządzenie Ministra Zdrowia z dnia 20 marca 2020 r. Dz. U. 2020.491 z dnia 2020.03.20) oraz w związku z niemożnością zapewnienia uczestnikom Sprawozdawczego Walnego Zgromadzenia Członków w pełni bezpiecznych warunków adekwatnych do stanu epidemii (brak dostatecznie dużego pomieszczenia umożliwiającego prowadzenia obrad z zachowaniem dystansu; brak technicznych możliwości zorganizowania Walnego Zgromadzenia z wykorzystaniem środków komunikacji elektronicznej zgodnie z art. 10 ust. 1a ustawy Prawo o stowarzyszeniach) odwołuje się  Sprawozdawcze Walne Zgromadzenie Członków Stowarzyszenia wyznaczone na dzień 30.08.2020 r. do czasu ustania przyczyn, uniemożliwiających bezpieczne przeprowadzenie SWZC.

• Opublikowano: piątek, 13 marzec 2020 15:16

Mając na uwadze zdrowie instruktorów oraz pilotów-uczniów Aeroklubu Kieleckiego podjęliśmy decyzję o ograniczeniu lotów szkolnych do 19 kwietnia 2020 roku.

Za wynikłe utrudnienia przepraszamy.

Prosimy także o ograniczenie spotkań w siedzibie Aeroklubu a uczniów i studentów o pozostanie w domach.

Dyrektor Aeroklubu Kieleckiego

Wojciech Niedbała

• Opublikowano: środa, 11 marzec 2020 13:45

Odwołanie Konferencji Bezpieczeństwa Lotów 2020

Z uwagi na zaistniałą sytuację epidemiologiczną w Kraju decyzją Kierownika Odpowiedzialnego oraz Szefa Szkolenia HT odwołujemy konferencję Bezpieczeństwa Lotów AKi, która była zaplanowana na dzień 14.03.2020 godzina 10:00.

Za utrudnienia przepraszamy, nowy termin spotkania Konferencji Bezpieczeństwa Lotów AKi zostanie ustalony i podany do wiadomości wkrótce.

Z lotniczym pozdrowieniem.

Wojciech Niedbała

• Opublikowano: wtorek, 10 marzec 2020 22:12

v konkurs wiedzy plakat