Aeroklub Kielecki ATO nr 76

Klubowe zawody w lataniu precyzyjnym w AKi

p1081374.jpg

Pierwotny termin zawodów wyznaczony był na koniec grudnia jednak ze względu na wprowadzone obostrzenia sanitarno epidemiologiczne zmuszeni jesteśmy przenieść plany na drugą połowę stycznia, lub początek lutego. Termin zostanie umieszczony na stronie www.aeroklub.kielce.pl.

Zgłoszenia zamykamy na dzień przed planowanymi zawodami, a każdy chętny przesyła maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści maila podać należy imię i nazwisko, informację o posiadanej licencji lub chęci startu jako uczeń, posiadany nalot na samolotach i szybowcach, numer telefonu kontaktowego oraz preferowany typ samolotu na zawody, ewentualnie inny (nie klubowy) typ statku powietrznego. Jeśli zawodnik chce wziąć ze sobą pasażera lub "nawigatora" musi mieć zaliczone 3 lądowania w ostatnich 90 dniach.

Dopuszcza się lot bez ważnego KTP tylko w przypadku lotu z instruktorem i traktując to jako część odnowienia KTP lot szkolny.

Wzorować będziemy się na profesjonalnych zawodach w lataniu precyzyjnym, jednak z bardzo uproszczonym poziomem trudności, tak aby każdy mógł w nich wziąć udział. Naszym celem jest weryfikacja umiejętności pilotażowych, jak również podnoszenie kwalifikacji lotniczych a także pozyskanie potencjalnych reprezentantów naszego Aeroklubu w profesjonalnych zawodach.

cos.jpg

Regulamin zawodów w postaci PDF umieszczony jest na stronie http://aeroklub.kielce.pl/images/REGULAMIN_ZWLP2020.pdf

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z zawodami proszę o kontakt z Markiem Stąporem, tel. 502 176 067.

Z lotniczym pozdrowieniem

AKi