Klubowe zawody w lataniu precyzyjnym w AKi

Obostrzenia sanitarno epidemiologiczne wymusiły zmiane palnów rozegrania zawodów w lataniu precyzyjnym na drugą połowę roku 2021.

Termin został ustalony na 25-26.09.2021.

Zgłoszenia zamykamy na dzień przed planowanymi zawodami, a każdy chętny przesyła maila na adres Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.. W treści maila należy podać imię i nazwisko, informację o posiadanej licencji lub chęci startu jako uczeń, posiadany nalot na samolotach i szybowcach, numer telefonu kontaktowego oraz preferowany typ samolotu na zawody, ewentualnie inny (nie klubowy) typ statku powietrznego. Jeśli zawodnik chce wziąć ze sobą pasażera lub "nawigatora" musi mieć zaliczone 3 lądowania w ostatnich 90 dniach.

Wzorować będziemy się na profesjonalnych zawodach w lataniu precyzyjnym, jednak z bardzo uproszczonym poziomem trudności, tak aby każdy mógł w nich wziąć udział. Naszym celem jest weryfikacja umiejętności pilotażowych, jak również podnoszenie kwalifikacji lotniczych a także pozyskanie potencjalnych reprezentantów naszego Aeroklubu w profesjonalnych zawodach.

cos.jpg

Regulamin zawodów w postaci PDF umieszczony jest na stronie http://aeroklub.kielce.pl/images/REGULAMIN_ZWLP2020.pdf

W przypadku pytań lub wątpliwości związanych z zawodami proszę o kontakt z Markiem Stąporem, tel. 502 176 067.

Z lotniczym pozdrowieniem

AKi